Google'ın Akıllı Telefonu Pixel Böyle Geliyor!

Google, akıllı telefonları Pixel ve Pixel XL'i bir video ile duyurdu.

360 derece ile Google Pixel'i izlemeye ne dersiniz?
Geçtiğimiz günlerde de duyrulduğu gibi Google, 4 Ekim tarihinde yeni akıllı telefonlarını tanıtacaktı. Fakat firma Nexus modellerine göre daha farklı bir değişim gerçekleştirmesi olası bir durum.

Bir örnek üzerinden ifade edecek olursak, telefonun adının Nexus olarak değil Pixel olarak adlandırılacağı. Bilindiği üzere HTC yapımı olan telefonun 5 inç Pixel ve 5.5 inç ekran Pixel XL olarak bekleniyor.

Neredeyse şu ana kadar Pixel telefonların birçoğu sızdırılmıştı. Şimdi ise güvenilir kaynak olan @OnLeaks, telefonun CAD çizimlerine dayalı render görüntüsünün olduğu bir video yayınladı. @OnLeaks’a göre, Google Piksel XL, 154,72 x 75,74 x 7.3 mm boyutlarında. Akıllı telefonların Android 7.1 Nougat ile çalışması tahmin ediliyor. Bütün soruların ortadan kalkacağı 4 Ekim etkinliği, cihazı bekleyenler için merak konusu. Farklı görseller ve navigasyon tuşlarıyla yeniden tasarlanmıl olarak çok şık bir tasarım sunuyor.

Sızdırılan özellikleri ve görüntüleri aşağıaki videodan izleyebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.