Google'ın iOS Uygulamasına Yenilik Geldi!

Google iOS, gizliliğine önem verenler için büyük bir yenilik olarak karşınızda.

Google'ın yapmış olduğu yenilik gizliliğine önem verenler için geliyor. Bu büyük yenilik ile Google'ın iOS uygulamasında kullanıcılarla buluşacak. Daha önce tarayıcılarda yaptığınız gibi Google'ın iOS uygulamasında gizli arama yapmanız mümkün.

Yenilenen güncelleme ile gizli modları varsayılan uygulama sayesinde açabileceksiniz. Böylelikle herhangi bir geçmişe dair bir kayıt olmadan gezinti yapabileceksiniz. Aynı zaman da bu gizli modla beraber uygulama ayarlarından iPhone'larının ana ekranlarından 3D touch'ı kullanarak eklentide bulunabilirsiniz.

Gizlilik sizin için de önemli ise nu yeniliği çok seveceksiniz. Her ne kadar Chrome uygulaması ve Apple'ın Safari uygulaması da aslında bir gizli mod seçeneği sunsa da Google'ın uygulamasının gizli modu ayrıca Google Now kartlarını da dahil etmesi önemli bir adım olarak söylememiz mümkün.

Bu konuya ilişkin olarak güncelleme sonrasında tüm kullanıcıların ayrıca YouTube videolarını bir diğer uygulamaya veya web sayfasına gereksinim duymadan uygulama içerisinde direk izleyebileceksniz.

Peki Sizce Bu Güncelleme Verimli Olacak Mı?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.