Görüntüsüyle Burdayım Dedirten Jet Black Renk Seçeneğiyle Simsiyah Galaxy S7 Edge Karşınızda!

Samsung, Galaxy S7 Edge'nin kara şimşek diye tabir edebileceğimiz versiyonu ile kullanıcıların beğenisine sunacak. Peki Jet Black Galaxy S7 Edge ne zaman satışa sunulacak

Geçtiğimiz günlerde Samsung'un Galaxy S7 Edge modelini parlar siyah renk ile buluşturacağı haberleri gelmeye başlamıştı. Öncesinde iPhone 7'de görmeye alıştığımız Jet Black renk seçeneğininin Galaxy S7 ailesine dahil olması oldukça merak uyandırdı. Black Onyx versiyonuna göre daha net bir siyah renge sahip olduğu görülen Galaxy S7 Edge’in tüm ayrıntıları da simsiyah hale getirilmiş.

Galaxy S7 Edge’in parlak siyah renkli versiyonu, Weibo üzerinden canlı olarak sızdırıldı. Yeni siyah modeli, Galaxy S7 Edge’in oniks siyah versiyonu ile karşılaştırıldığında oldukça iyi görünüyor. Bakıldığında metal çerçevesinin de tamamen siyaha dönüştürüldüğü görülen Galaxy S7 Edge'de öndeki ve arkadaki Samsung yazısı dışındaki her noktası simsiyah halde uyum içerisinde sunulması sağlanmış.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.