Hangi Cihazlara iOS 10.0.2 Geldi?

iPhone 7'deki sorunlar yavaş yavaş ortadan kalkıyor. iOS 10.0.2 sürümü yayınlanmasıyla beraber kulaklık sorunu son bulacak gibi.

Bir süredir Apple'de yaşanan sorunlarla gündeme gelen iOS 10'dan sonra iOS 10.0.2 sürümü yayınlandı. Kullanıcı olarak iPhone, iPad ve iPad touch'u sunan Apple, iOS 10'daki sorunların yaması olarak bugün kullanıma sunmuştur.

Peki Bu Sürüm İçerisinde Neler Var?
iPhone 7 kullanıcılarının şikayetçi olduğu kulaklık sorununa son veriliyor. iPhone 7'nin tüm özelliklerinin beğeildiğini fakat kulaklık eksikliğinin olduğunu biliyoruz. iOS 10.0.2 sayesinde kulaklık takıldığı andan itibaren ses denetimlerini engelleyecek tüm sorunlar sorun olmaktan çıkıyor olacak.
Yeni sürümün beğenileceği ve aynı zaman da iCloud'daki sorunların da giderildiği sinyallerini veriyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.