Hayallerin Ötesinde Audi Final Fantasy'deki Arabanın Aynısı Geliyor!

Audi ve Final Fantasy ekibi oyunda yer alan otomobilin aynısını üretti. 21 Kasım'da Japonya'da satışa sunulacak...

İşte hayallerin ötesinde olan araba geçek olduğuna inanamayacaksınız. Final Fantasy XV Audi R8 yakında geliyor. Bu ismi duyduktan sonra gerçek olduğuna inanamayanların sesini duyar gibiyim. Ancak bu bir gerçek hayalleriniz bile kurmadığınız araç gerçek oldu. Japonya'da satışa sunulacak olan Final Fantasy XV'ye sahip olmak için470.000 dolarınız varsa bu mühteşem otomobilin sahibi olabilirsiniz.

Alman araba üreticisi Audi v Final Fantasy XV ekibinin beraber çalışmalarıyla tasarlanmış olan otomobil ilk olarak Kingsglaive Final Fantasy XV oyununda yer alan The Audi R8 Star of Lucis adıyla görüldü. Daha sonrasında gerçekten üretim kararı alınan otomobil Japonya'da sevenleri ile buluşacak. Bu mühteşem arabaya dediğimiz gibi sahip olmak için tek yapmanız gereken Japonya'dan ve 470.000 dolara sahip olabilirsiniz. Japonya saatine göre 21 Kasım 10.00'da satışa sunulacak.

Siz Final Fantasy XV sahibi olmak ister misiniz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.