Heyecanla Beklenen MacBook Pro'ya Ait Görseller Ortaya Çıktı!

Tanımının gerçekleşmesine sayılı saatler kalan MacBook Pro'ya ait görseller sızdırıldı.

OLED dokunmatik paneliyle oldukça göz dolduruyor. Görsellere bakıldığında fonksiyon tuşlarının yerini OLED panel almış gözüküyor. Bu panel sayesinde birçok uygulamayı OLED paneli üzerinden denetlenmeniz mümkün. Touch ID desteği sayesinde bu panel üzerinden Apple Pay için de kısayol işlemleri bulunmakta.

MacBook Pro'dan bahsedecek olursak; 2015 MacBook Pro'nun izlerini taşıyor. Söylentiler arasında MacBook Pro'larda kullanıldığı gibi kelebek mekanizması kullanılması olası bir durum. Böylelikle bu mekanizma sayesinde daha ince bir tasarım elde edilmiş olunacak. Görselde en çok dikkat çeken ayrıntı ise ESC tuşunun olmaması. Her ne kadar yeni bilgiler gelmese de MacBook Pro'nun dört adet USB-C, kulaklık girişi, HDMI, MagSafe ve SD kart girişinin yer alacağı iddia ediliyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.