Hızını Kesmeyen Xiaomi Yeni Müthiş Özellikli Telefonu Redmi 4 İle Karşınızda!

2016 yılında tanıttığı telefonlar ile en iyi teknoloji şirketleri arasına ismini yazdıran Xiaomi, şahane özelliklere sahip yeni telefonu Redmi 4 ile geliyor.

Xiaomi, geçtiğimiz haftalarda yaptığı lanmsmanda tanıttığı Mi Mix ve Mi Note 2 modellerindeki üst düzey telefonlarının üzerinden pek bir zaman geçmeden yeni telefonu Redmi 4 ile gelmeye hazırlanıyor. Tanıtılan iki modelin çok ilgi görmesinden etkilenmiş olmalı ki, kısa bir sürenin ardından yeni telefonları üretmeye ve geliştirme çalışmalara başladı.

Xiaomi, bugün Geekbench testinde yeni telefonu Redmi 4'ü gösterime sundu. Peki Redmi 4 hangi özelliklere sahip olacak?

Xiaomi Redmi 4'ün Geekbench Testinde Görülen ÖZellikleri!

- Qualcomm Snapdragon 625 işlemci

- 3 GB RAM

- 32 GB depolama alanı

- MicroSD kart desteği

- Ön ve arka olmak üzere 5/13 MP kamera

- 4,000 mAh batarya

Redmi 4'ün piyasaya çıkış tarihi henüz tam olarak bilinmezken, cihazın gri, gold ve gümüş renk seçenekleri ile gelecek. Xiaomi Redmi 4, 190 $ etiketi ile satışa sunulması bekleniyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.