HTC Bolt'un Özellikleri!

HTC Bolt'un Android 7.0 Nougat sürümü ile kutusundan çıkacak olan telefonun özellikleri sızdırıldı...

HCT'nin uzun zamandır üzerinde çalışmalar yaptığı ve Bolt ismini verdiği yeni akıllı telefonunun özelliklerini daha önce defalarca paylaştık. Ancak bugün aldğımız bilgilere göre HTC Bolt'un kesin olarak gelmesi beklenen özelliklerini gözler önüne seriyoruz. HTC Bolt'un 5.5 inç büyüklüğünde ekranında 2K çözünürlüğü yer alacak. IP57 sertifikası sayesinde suya ve toza dayanıklı olmasıyla beraber 3.200 mAh gibi yüksek bir bataryası ile gelecek. HTC Bolt 2K ekranı sayesinde kullanıcılarını memnun edecek.

Telefonun hangi işlemci ile geleceğini bilmesekte Android 7.0 Nougat ile kutusundan çıkacak olan HTC Bolt 3 GB RAM ile gelmesi muhtemel. Kamera ve ses konusunda oldukça iddialı olan HTC'nin HTC 10 da bulunan ses kadar olması bekleniyor.

OIS destekli 16 megapiksel çözünürlüklü f/2.0 diyafram açıklığına sahip ve 8 megapiksel ön kamerası yer alacak. HTC Bolt 24-Bit müzik dosyalarını desteleyen DAC ve BoomSound teknolojisi ile gelecek. Akıllı telefonun 11 Kasım'da lansmanı yapılması bekleniyor.

Siz HTC Bolt'un kamera ve ses özelliklerini nasıl buldunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.