HTC'nin Amiral Gemisi HTC 11'in Özellikleri!

HTC'nin HTC 10'dan sonra gelen yeni amiral gemisi telefonu HTC 11'in özellikleri hakkında bilgiler gelmeye başladı...

HTC geçtiğimiz Mayıs ayında düzenlediği etkinlikte HTC 10 modelinin tanıtımını gerçekleştirdi. Önümüzdeki aylarda tanıtımı yapılması beklenen HTC'nin yeni amiral gemisi telefonu olan HTC 11'in özellikleri hakkında sızıntılar gelmeye başladı.

Sızıntı kaynağı Çin'li Weibo sayfasının daha öncedende bu konuyla ilgili ileri düzeyde bir sicili vardı. Alınan bilgilere göre HTC 11'in birçok amiral gemisinde olduğu gibi 1440 x 2560 piksel çözünürlüklü 5.5 inç Quad HD ekranı ile gelmesi muhtemel.

Geçtiğimiz aylarda tanıtımı gerçekleşen HTC 10'un 5.2 inç QHD ekranında büyümeye gidileceği söz konusu. Aynı zamanda HTC 11'in megapiksel arka kamerasının yanı sıra ön yüzünde ise 8 megapiksel kamerayla beraber sensöründe iyileştirmeler olacağı söyleniyor.
HTC 10 bildiğiniz üzere 12 megapiksel arka kamerası ve ön yüzünde ise 5 megapiksel çözünürlüklü kameraya sahipti. Telefonda çift kamera kurulumuna yönelik bir bilgi yer almıyor.

Sizce HTC 11'de çift kamera kurulumu olacak mı?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.