HTC'nin Yeni Sürprizi!

Her ne kadar CES 2017 etkinliği geride kalmış olsada HTC yeni cihazlarını tanıtmaya devam ediyor. İşte HTC'nin yeni yıldaki ilk hamlesi...

Sektörde bir türlü istediği başarıyı elde edemeyen HTC, 2017 yılında adından söz ettirmek için iddialı bir giriş yapmaya hazırlanıyor. Firma, tanıtım videosunda 10 Ocak tarihinde "all abaut U" adlı bir etkinlik düzenleyeceğini duyurdu. Yayın canlı olarak yayınlanacak ve 3 cihazın tanılması bekleniyor.

Tanıtılacak cihazlardan ilkinin adını yeni yeni duymaya başladığımız HTC X10. Etkinliğin merkezinde olan 'U' ile alakalı olarak karşımıza çıkacak telefonlar ise HTC U Ultra ve HTC U Play. HTC U Ultra, önceden de 'Ocean Note' takma adı ile de gündeme gelmişti. Söz konusu cihaz, daha çok phablet tasarımı barındırmakta. HTC U Play konusunda ise henüz bir bilgimiz bulunmuyor.

Bakalım Perşembe günü gerçekleştirilecek etkinlikte HTC, hangi yenilikler ile gelecek...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.