Huawei Honor 6X Çift Kamera Teknolojisiyle Geliyor

TENAA üzerinden sızdırılan Huawei Honor 6X'in özellikleri ortaya çıktı.

Özellikleri ve çıkış tarihi hakkında yeni bilgilerin olduğu Huawei Honor 6X, iPhone 7'de olduğu gibi çift kamera teknolojisine sahip olacak. Son zamanlarda dünyanın en popüler serileri arasında yer alıyor. Satışa sunulduğundan itibaren yalnızca birkaç ay içerisinde 1.5 milyondan fazla satmayı başardı. Aldığı başarıyı göz önünde bulunduran Huawei, yeni bir telefon daha çıkaracak gibi. Daha yeni sertifika aldığı görülen ve adını taşıyacak telefon Huawei Honor 6X olarak karşımıza çıkacak.

Ekim'de tanıtımının yapılması beklenilen telefonun tanıtım öncesi görselleri ve özellikleri TENAA üzerinden sızdırıldı. Cihaz 5.5 inç olup 1080 piksel ekran olup metal aksalı phablet olarak kullanıcılarla buluşmaya hazırlanıyor. Snapdragon 625 işlemci, 2GB veya 3GB RAM, 32GB depolama alanı ve microSD kart desteği yer alıyor. Huawei henüz bir açıklama yapmadı ama gelen bilgilere göre şirket Honor serisinin yeni üyesini 18 Ekim’de resmen tanıtacak.

Peki siz ne düşünüyorsunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.