Huawei Honor 6X Çift Kamerası ile Geliyor!

Huawei'nin ni üst düzey akıllı telefonu Honor 6X arka kapağında çift kamerası ile geliyor. Cihazın fiyatı ve özellikleri sızdırıldı...

Huawei'nin lansmanını gerçekleştirdiği yeni telefonu Honor 6X üst segmen kullanıcılarına hitap edecek. Yapılan etinlkte telefonun en gözde özelliği ark kapağında yer alan çift kamera desteği oldu.

Huawei Honor 6X arka kapağında çift kamerası ile gelmesi bekleniyor. 5.5 inç büyüklüğne Full HD ekranıyla beraber Hi Silicon 655 yonaga seti 64GB microSD kart desteği 3GB RAM'e sahip. Çok konuşulan telefonun arka kapağında 12 megapiksel kamera ön yüzünde ise 8 megapiksel çöznürlüklü kamerasına yer verilirlen hemen arka kameranın altında parmak izi sensörü yer alıyor.

Android 6.0 Marsmallow işletim sistemi ile gelecek olan telefonun fiyatı ise 999 yuan yaklaşık olarak 455 TL olması muhtemel. Üst segmen Huawei Honor 6X Türkiye'de satışa sunulacak mı bilinmez fakat zengin renk seçenekleri ile kullanıcılarını memnun etmesi bekleniyor. Cihazın mavi, altın rengi, roze altın, gümüş ve gri renkleri ile gelecek.

Siz Huawei Honor 6X'in özelliklerini nasıl buldunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.