Huawei Mate 9 Kamerasıyla Fark Yaratmaya Geliyor!

Huawei Mate 9'un eşsiz kamerasının yeni tanıtım görselleri yayınlandı. Mate 9 üstün kamera özelliği ile gelecek. İşte detaylar...

Huawei Mate 9'un tanıtım tarihinin 3 Kasım'da olacağını doğrulayan Çinli akıllı telefon üreticisi Huawei, dün bir teaser yayınladı ve Mate 9'un kamerasına dikkat çekti.

Görseldeki atmosferin anlamı, ilginç esrarengiz bir alanda çekim yapan bir kişi olduğu şeklinde ifade etmemiz yanlış olmasa gerek. Bu tanıtımdaki amaç çift sensörlü Leica marka kameraya odaklanmak. Tanıtım görselinin yayınlanması kesin olarak etkinliğin 3 Kasım'da düzenleneceğine işaret ediyor.

İşte Huawei Mate 9 ÖZellikleri!

- 1080 x 1920 çözünürlüğe sahip 5.9 inç ekran

- Kirin 960 yongaseti (İlk kez Huawei Mate 9'da kullanılacak)

- 256 GB dahili depolama birimi

- 4 GB / 6 GB RAM

- Android 7.0 Nougat işletim sistemi

- Çift kamera (20MP + 12MP) f/2.0 açıklığında diyafram

- Huawei Emotion UI 5

Telefon hakkında şuan pek bilgi verilmesede parmak izi okuyucusunun olacağı biliniyor. Ancak pil gücü şuan belirtilmiyor.

Peki Huawei Mate 9'un Fiyatı Ne Kadar?

- 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile gelecek Mate 9 versiyonu 585 $ etiketine sahip olacak. Beş farklı renkte sunulması bekleniyor.

- 6 GB RAM ve 256 GB dahili bellek ile gelecek en üst Huawei Mate 9, 705 $ olacak. Telefonun bu sürümünün altı renk seçeneği mevcut olacak.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.