Huawei Mate 9 Pro'nun Çıkış Tarihi ve Fiyatı Sızdırıldı!

Huawei'nin çok konuşulan telefonu Mate 9 Pro'nun yeni modelinin tanıtım tarihi sızdırıldı...

Çin'li dev üretici şirketi Huawei önümüzdeki günlerde Çin'de düzenleyeceği lansmanda Mate 9 Pro'nun lansmanını gerçekleştirecek. Huawei Mate 9 Pro sonunda geliyor. Son alınan bilgilere göre şirket Çin'de düzenleyeceği etkinlikte Mate 9 Pro'nun tanıtımını gerçekleştirecek.

Ancak tanıtım öncesi Huawei Mate 9 Pro'nun fiyatını ve bazı özelliklerini sizlerle paylaşalım. Alınan bilgiler doğru çıkarsa Mat 9 Pro'nun 6GB RAM, 64GB ROM modeli 4199 RMB 767 dolar (2.500TL ve 2.700TL) 6GB RAM, 128GB ROM modeli 5199 RMB fiyat etiketi il gelmesi bekleniyor.

Bu fiyatlarla gelecek olan cihaz Porsche tasarımına göre daha uygun. Fiyat listesinde göreceğiniz gibi Huawei Mate 9 Pro Çin sürümünün daha ucuz olduğunu görmeniz mümkün.
Siz Huawei Mate 9 Pro'yu beğendiniz mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.