Instagram, Sonunda Yorumlar Bölümüne El Attı ve Beklenen Değişikliği Yaptı!

250 milyon aktif kullanıcıya sahip dünyanın en popüler fotoğraf paylaşma platformu Instagram, kullanıcıları memnun edecek yeni bir özelliğini duyurdu..

Facebook'un kurucusu olduğu Instagram, kullanıcılara daha iyi bir deneyim kazandırmak adına yorumlar bölümüne yaptığı yepyeni özelliği duyurdu. Kimi zaman yeni bir özellikle karşımıza çıkan kimi zaman ise başka platformlardan esinlenerek kazandırdığı özellikler olarak kullanıcıları memnun etmeye çalışan Instagram, şimdi de yorumlar bölümüne el attı.

Instagram'ın bu yeni özelliği tıpkı Facebook'taki gibi kolaylıkla yorumlara yanıt vermenize olanak sağlayacak. Öncesinde yalnızca fotoğrafın altına yorum yapmaya izin veren platform, bu yeni özellikle birlikte yorumun altında yer alan cevapla butonuyla, bunu bir yorum dizisine dönüştürmeye izin veriyor.

Güncellemeler Instagram sürüm 10.26'ya eklendi ve hem iOS hem de Android için mevcut.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.