iOS 10.2 Beta 4 Yayınlandı!

Geliştiriciler için yayınlanan iOS 10.2 Beta 4 güncellemesiyle gelecek olan tüm yenilik detaylarını sizler için derledik.

Apple, iOS 10.2 için hazırlıklara aralıksız devam ediyor. Geçtiğimiz hafta iOS 10.2 Beta 3 sürümünün yayınlanmasının ardından bugün nihayet iOS 10.2 Beta 4 güncellemesi yayınlandı. Yalnızca geliştiriciler için kullanıma sunulan güncelleme ile tüm sorunlar iyileştiriliyor. Sistemin daha iyi performans sağlaması hedefleniyor.

iOS 10.2 Beta ile selfie, Palyaço yüzü, facepalm, baykuş, tilki yüzü, köpekbalığı, kelebek, avokado, krep ve kruvasan gibi yeni emojiler sistemde destekleniyor. Böylelikle sıraladığımız emojileri kullanabileceksiniz. Tabi bu sürümden yararlanmak için öncelikle geliştirici hesabınızın olması gerekiyor.

Hesabım var ne yapmam gerekiyor diyorsanız, iOS 10.2 Beta 4 sürümünü iTunes üzerinden yükleyebilirsiniz. iOS 10.2 Final sürümünün henüz ne zaman yayınlanacağı bilinmiyor. Tahminlerimize göre; 2017'nin ilk aylarında iOS 10.2 herkes için indirime sunulacak.

iOS 10.2 Beta 4 Güncellemesinden Faydalanacak Modelleri Sizler İçin Sıraladık:

iOS 10.2 Beta 4 güncellemesini; iPhone 5, iPhone 5c, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPad Air, iPad Air 2, iPad 1, iPad 2, iPad 3 , iPad 4, iPad mini 2, iPad mini 3, iPad mini 4, iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPod touch 5 ve iPod touch 6 alıyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.