iOS 11.1 Beta 5 Güncellemesi Yayınlandı!

Apple, geliştiricilere özel iOS 11.1 Beta 5 güncellemesini yayınladı. Peki iOS 11.1 Beta 5 ile gelen yenilik ve değişiklikler neler?

Teknoloji devi Apple, iOS 11'deki eksiklikleri ve hataları gidermek için çalışmalarına ara vermeden devam ediyor. Tahmini olarak iPhone X'in çıkışıyla birlikte gelmesi beklenen yeni güncellemenin bugün yeni bir Beta sürümü daha yayınlandı. Geliştiriciler için yayınlanan iOS 11.1 Beta 5 güncelllemesi beraberinde yeni bir özellik getirmiyor ancak sistem hataları giderilmiş durumda.

47 MB boyutlu iOS 11.1 Beta 5 güncellemsinin sonrasında haftaya GM sürümünün yayınlanmasını Kasım ayının başında da iOS 11 Final sürümünün kullanıcıların beğenisine sunulmasını bekliyoruz. iOS 11'i düzeltmek için yayınlanan yeni Beta sürümünü yüklemek için öncelikle bir geliştirici hesabınızın olması gerekiyor.

Eğer geliştirici hesabınız varsa bu adımlarla iOS 11.1 Beta güncellemesini yükleyebilirsiniz: Ayarlar> Genel> Yazılım Güncelleme.

Not: Güncellemeyi yüklemeden önce kesinlikle yedek almayı unutmayınız.

iOS 11.1 Beta 5 Güncelllemesini Hangi Modelller Aldı?

iOS 11.1 Beta 5 güncellemesini; iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7, iPhone 7 Plus, iPhone 8, iPhone 8 Plus, iPhone X, 12.9 inç iPad Pro, 2. nesil 12.9 inç iPad Pro, 1. nesil 10.5 inç iPad Pro, 9.7 inç iPad Pro, iPad Air 2, iPad Air, iPad 5. nesil, iPad mini 4, iPad mini 3, iPad mini 2 ve iPod Touch 6. nesil modelleri alıyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.