iOS için Skype Yepyeni Özellikler ile Güncellendi!

iOS için Skype'ın son güncellemesiyle birlikte Mood Mesajları, Geliştirilmiş Oturum Açma özellikleri geliyor. Güncellenen Skype özellikler ve daha fazlası haberimizde..

Microsoft, iOS için Skype için genel performans ve kararlılık iyileştirmeleriyle birlikte bazı yeni özellikler getiren yeni bir güncelleme yayınladı. En önemlisi güncelleme, kullanıcıların hesaplarında daha kolay oturum açmasını sağlamak için oturum açma sürecinde durum mesajları ve iyileştirmeler getiriyor.

iOS için Skype'ın (v.8.4.3) son güncellemesi, kullanıcıların hesaplarına kolayca oturum açmalarını sağlayarak uygulamanın kullanılabilirliğini artırmak için görünüyor. Küçük ama hoş bir ek olduğunu düşünüyorum. Ayrıca, kullanıcıların yararlanması için mesajların ne zaman gönderildiğini tarih eklemeyi de içeriyor.

Mood mesajı aslında Skype'taki durum güncellemenizdir. Arkadaşlarınıza, ne olduğunuza veya içinde bulunduğunuz ruh halini, WhatsApp'ın Hakkında veya Facebook Durum güncellemesine benzer bir özellik olduğunu öğrenebilir.

Microsoft çeşitli platformlarda Skype'ı yeniliyor. Geçtiğimiz hafta, Skype'ın masaüstü arayüzü, gelişmiş grup aramaları, yeni sohbet medya galerisi, bildirimler, mesaj tepkileri ve yeni bir bildirim paneli gibi özellikler sunan Skype Önizleme'nden yeni bir yenileme aldı.

Bu ayın başlarında Android için Skype, yeni sohbet temaları, sohbeti yeniden sıralama, etkinlik göstergeleri ve kararlılık iyileştirmeleri de dahil olmak üzere yeni özellikler getiren bir güncelleme aldı.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.