iPhone 7 Araçta Alev Aldı!

Samsung Galaxy Note 7 patlamalarından sonra Apple'ın yeni tanıtımını yaptığı iPhone 7 cihazı araçta alev aldı...

Teknoloji devi Samsung'un phablet modeli olan Galaxy Note 7'nin patladığı haberleri son birkaç gündür sessizliğini koruyor. Patlama haberleri ile gündeme bomba gibi oturan Galaxy Note 7'nin sonunda üretimine satışına son verildi. Henüz kullanıcılar Galaxy Note 7'nin şokunu üzerinden atamazken Samsung'un en büyük rakiplerinden olan Apple'ın geçen ay tanıtımını gerçekleştirdiği iPhone 7 telefonu patladı.

Mat jones adındaki bir kullanıcı sörf dersi almak için arabasıyla sahile gelir ve daha birkaç gün önce almış olduğu iPhone 7 telefonu ile beraber eşyalaını araçının içerisinde bırakır. Daha sonra döndüğünde araçın içerisinde siyah dumanlar ve arabasının bir kısmının yandığını görmüş. Anlaşılan patlama cihazdan dolayı kaynaklanmış. Ancak iPhone 7 kullanıcısı telefonun aksesuarlarının hatta şarj makinesinin dahi orjinal olduğunu dile getirmiş. Apple konuyla ilgili araştırmalara başlamış.

Sizce Apple Samsung'un kaderini mi yaşıyor?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.