iPhone 7 Suratına Patladı!

Her ne kadar son zamanlarda yaşanan Note 7 patlamalarına alışık da olsak, iPhone 7'nin bu duruma düşmesi içler acısı...

Galaxy Note 7'de yaşanan patlama olayları, iPhone 7'ye sıçradı. Kullanınıcın suratına doğru patlayan iPhone 7'nin son hali haberimizdeki videoda yer alıyor. Bildiğiniz üzere Samsung'u ciddi derecede zrara sokan patlama olayları bu defa iPhone 7'de gelişti.

Son zamanlarda teknoloji dünyasını meşgul eden Galaxy Note 7 meşgul ediyordu. Bu kötü günler Samsung'un rakibi Apple'ın işine yaramıştı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus başını alıp gitmişti. Ancak nazara mı geldiği bilinmez iPhone 7, ilk patlamasını yaşadı. Sürekli olarak patlamanın yaşanıp yaşanmayacağı bilinmez ama, gerçek o ki bugün iPhone 7'ye karşı güven sarsılmış oldu.

Alışık olduğumuz patlama olayı Samsung'un Galaxy note 7 telefonundan değil, rakip Apple'ın çiçeği burnunda cihazında yaşandı. Elmacık kemiği, eli ve yüzünün bir bölümü hasar alan kullanıcı, olaydan sonra patlayan iPhone 7'nin videosunu YouTube'a yükledi. Büyük önem içeren bu olayı aşağıdaki videodan izlemeniz mümkün.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.