iPhone 7 Türkiye'de Satışa Sunuldu Olanlar Oldu!

Apple, yeni telefonları iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ı dün gece Türkiye'de satışa çıkardı. Kuyrukların sonu gelmek bilmedi.

Herkesin dört gözle beklediği gün geldi çattı. iPhone 7 ve iPhone 7 Plus bu gece 00.00 itibaryle Dünya genelinde satışa sunuldu. Geçen hafta resmi sitesinden iPhone 7'yi ön satışa sunan Apple, bu gece itibariyle yeni telefonlarını raflardaki yerini almak üzere kullanıcılarının beğenisine sundu. Peki ilgi odağı haline gelen iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın fiyatları ne kadardı?

iPhone 7 ve iPhone 7 Plus'ın Etiket Fiyatı!

- 256 GB iPhone 7 Plus Simsiyah-Siyah-Roze Altın-Altın-Gümüş (4.599 TL)

- 128 GB iPhone 7 Plus Simsiyah-Siyah-Roze Altın-Altın-Gümüş (4.199 TL)

- 32 GB iPhone 7 Plus Siyah-Roze Altın-Altın-Gümüş (3.799 TL)

- 256 GB iPhone 7 Simsiyah-Siyah-Roze Altın-Altın-Gümüş (4.049 TL)

- 128 GB iPhone 7 Simsiyah-Siyah-Roze Altın-Altın-Gümüş (3.649 TL)

- 32 GB iPhone 7 Siyah-Roze Altın-Altın-Gümüş (3.249 TL)

Geceden Bu Yana Kuyruğun Sonu Gelmedi!

Genellikle Türkiye'de alışık olmadığımız bir tablo sergilendi. ABD gibi bazı yabancı ülkelerde görmeye alıştığımız iPhone kuyrukları dün gece bazı şehirlerimizde gerçekleşti.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.