iPhone 7 Yerçekimsiz Ortamda Kutusundan Çıkıyor!

Yerçekimsiz ortamda iPhone 7 kutu açma videosu izlemek isteyenler haberimizin devamına bakın.

Farklı yollardan iPhone 7 kutu açma videolarına şahit olmuşsunuzdur. Fakat böylesini ilk defa göreceksiniz.

iPhone 7'nin satışa sunulmasından itibaren ilgi odağı olan cihaz kutu açma videolarıyla birçok kez karşımıza çıkmıştır. Her video da bir yeni farklılık gösteren iPhone 7 kutuları hiç bu kadar ilginç olmamıştı. Ancak her ne kadar ilginç olursa olsun hedef ve sunum aynı amaçla yapıldı. iPhone 7 kutusundan çıkıyordu. Ama belirttiğimiz gibi böylesini ilk defa izleyeceksiniz.

Sizler yerçekimiz ortamda iphone 7'nin kutusunu açmayı hiç düşündünüz mü? T-Mobile bunu düşündü ve yerçekiminin olmadığı ortamda iPhone 7 kutusunu açtı. iPhone 7, yerçekimi olmadığı için kutusundan aksesuarlarıyla beraber bir müdahale olmadan kutusundan başarılı şekilde çıkıyor. Anlatılmaz yaşanır dediğimiz videoyu izlemeye ne dersiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.