iPhone 7'e 3.5 mm'lik Kulaklık Giriş Özelliği!

İPhone 7'de kulaklık girişi sorunu yaşayanlar için üretilen fuze kılıflar satışa sunuldu.

Apple ürünü olan iPhone 7 modellerine kulaklık jakı girişi getirildi. 3.5mm'lik girişe sahip olup eksiklikleri giderilmek üzere getirilen kulaklık jakı aynı Lightning girişinden yapılacak. Bununla beraber Fuze kılıf, iPhone 7 için 2400 mAh ve iPhone 7 Plus için 3600 mAh fazladan pil gücü sunuyor.

Geçtiğimiz günlerde iPhone 7'i matkapla delmeye çalışarak espirili bir dille kulaklık jakı isteyenler için çözüm olarak getirildi. Fakat bazı kullanıcıların bu durumdan hoşnut olmadığını ve kulaklık girişinin geri getirilmesi isteniyor. Kılıf üreticileri kulaklık girişine sahip iPhone 7 kılıfı üretmeye başladı. Beyaz, siyah, gold, mavi ve pembe renk seçenekleriyle kılıflar şu anda Indiegogo üzerinden 59 $ fiyat etiketi ile satışa sunuldu.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.