iPhone 7'yi Asidin İçine Attılar!

Apple'ın gözde telefonu iPhone 7, suya dayanıklı mı testlerinin bir değişi olarak dünyanın en güçlü asidinin içerisine attılar.

Geçtiğimiz haftalarda satışa sunulan ve gerek kullanıcılar tarafından gerekse firma açısından olumlu sonuçları getiren iPhone 7, toza ve suya dayanıklı özelliği ile bir hayli beğeni toplamıştı. Rakiplerinin aksine 2-3 yıl sonra bu özelliği sunan Apple, göz bebeğinin bu kadar hırpanılarak enteresan testlere tabii tutulacağını tahmin edememiştir.

TechRax adlı YouTube kanalı, mat siyah iPhone 7'yi dünyanın en güçlü asidinin içerisine atıyor. Dünyanın en güçlü asidinin içerisinde 5 dakika bekletilen iPhone 7'nin kasasında doğal olarak hasarlar oluşuyor. Fakat videonun sonunda iPhone 7 şarja takıldığında çalışması herkesi hayrete düşürüyor.

Karşınızda iPhone 7'nin Dünyanın En Güçlü Asidiyle Karşılaşma Anı

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.