iPhone'un Google Pixel Dönüşümü Nasıl Olur?

Google Pixel'in iPhone'dan dönüştürülmüş halini merak edenler için videolu anlatım haberimizde...

PeripateticPandas tarafından hazırlanan videoda Google Pixel'in nasıl oluştuğunu görmeniz mümkün. Espirili bir yaklaşım sergileyen videoda kurgusal detaylarda dikkat çekiyor. Videoda yer alan konu ise şöyle:

Google'un CEO'su Sundar Pichai, ofisinde otururken Apple iPhone 7 ve iPhone 7 Plus’ın ön siparişlerinin bulunduğu bir makale okudu. Makalenin hemen sonrasında Google'ın yeni telefonunun tanıtılması gerekmekte. Ancak ortada tanıtılcak bir telefon bulunmuyor.

Pichai kendi iPhone marka telefonundan, bir Google çalışanına bir mesaj yazdı."Yeni gibi görünen yeni bir telefona ihtiyacım var… Yeni gibi" dedi. Bir çare olarak attığı mesaj, Google çalışanının eski tip Nokia telefon kullanmasıyla alınır. Ve beklenen Google Pixel oluşturulmaya başlanır.

Sizlerde Google Pixel'in dönüşümünün nasıl gerçekleştiğini merak ediyorsanız aşağıdaki videodan merakınızı giderebilirsiniz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.