Isınan Galaxy Note 7'ler Tehlikeli Mi?

Galaxy Note 7'deki ısınma şikayetlerinin arttığı konuyla ilgili Samsung, açıklamada bulundu.

Son zamanlarda şikayetlerin arttığı Samsung Galaxy Note serilerindeki ısınma problemi başe bela olmaya başladı. Kullanıcıların sürekli olarak değişime gönderdiği Note 7'ler soğumak bilmiyor. Değiştirilen ünitelerden de gelen ısındığı yönünde şikayetlerin fazlalaştığını biliyorduk. Aynı sorun şimdi de Amerika'da yaşanıyor.

Gelen şikayetler doğrultusunda yeni birimlerin oldukça fazla ısındığının farkına varan Samsung, şikayetleri kabul edip tek tek sorunlarla ilgilendi. İnceleme sonucunda ısınan birimlerin herhangi bir sorun teşkil etmediğine dikkat çeken Samsung, "Normal şartlarda, tüm akıllı telefonlarda sıcaklık dalgalanmaları ile karşılaşabilirsiniz" diye açıklama da bulundu. Böylelikle kullanımında hernagi bir tehlikenin olmadığını söyleyebiliriz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.