İşte Karşınızda En Ucuz Akıllı Telefon Vobizen Wise 5!

Yalnızca 8 dolar yani 24 TL'lik fiyatı ile Dünya'ın en ucuz akıllı telefonuna sahip olmaya ne dersiniz? İşte Makul fiyatlı Vobizen Wise 5...

2016 yılını üst düzey donanım ve yazılım içeren özellikleri ile şahane telefonların olduğu bir yıl olarak tamamlamak üzereyiz. Gerek tasarımı ile göz dolduran gerekse cüzdan kabartan fiyatlarıyla oldukça konuşulan telefonların yanı sıra Vobizen Wise 5'in duyurusu yapıldı. Hindistan'da üretilen Vobizen Wise 5, 24 TL'lik fiyatıyla piyasadaki yerini almak için geliyor.

Vobizen Wise 5 Özellikleri!

- 5, 1,3 GHz değerinde çift çekirdekli işlemci

- 5 inç ekran

- Android 6.0 (Marshmallow) işletim sistemi

- 32 GB’a kadar arttırılabilir 8 GB’lık dahili hafıza

- 1 GB’lık RAM

- 2 MP'lik ön,5 MP'lik arka kamera

- 2000 mAh değerinde bir batarya

Akıllarda ucuz bir telefon ne kadar başarılı olabilir ki soruları yer alsada, Vobizen Wise 5'in gerek özellik açısından gerekse tasarım açısından başarılı olduğunu söyleyebiliriz.

Siz 24 TL'lik Vobizen Wise 5 Hakkında Neler Düşünüyorsunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.