Karşınızda GOODFest Festivali!

Google, müziği ve teknolojiyi bir arada toplamak üzere muhteşem festival hazırlığına girişti. O festivale göz atmaya ne dersiniz...

Bildiğiniz üzere küresel çapta teknoloji liderleri arasında ismi bulunan Google, yeni bir festival düzenleyeceğini duyurdu. İsim olarak GOODFest belirlenen festivalin içerisinde müzik ve teknolojiye doyacaksınız. Resmi internet sayfasına göz attığınız taktirde yazılan yazılardan son derece eğlenceli ve özel bir festival olacağını sezmeniz çokta zor olmayacaktır.

Google'ın logosundaki renk benzerliği ve tanıtımlarının baya renkli bir şekilde gözler önüne serilmesi videonun binlerce kişi tarafından tıklanmasını sağladı. GOODFest festivali, internet sitesi üzerinden canlı yayın olarak yayınlanacak. Hiç şüphesiz festivalin yayını yapacak isim Google'ın amiral gemisi akıllı telefonu Google Pixel.

Aşağıdaki tanıtım videosundan da gördüğünüz gibi 5 farlı günde ve 5 farklı noktada gerçekleştirilecek Google festivali, her güne atanmış amaçlara da sahip. Festivalin ilk günü cömertliğe, ikinci günü insanlığa, üçüncü günü dünyaya, dördüncü günü eşitliğe ve son günü de sevgiye adanmış.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.