Karşınızda OnePlus 4'ün Özellikleri!

Amiral gemisi katili olarak bilinen OnePlus şirketi yeni modeli OnePlus 4 ile karşımıza çıkmak için bekliyor. OnePlus 4'ün tüm özellikleri haberimizde bulunuyor...

2014 yılında OnePlus One ile beraber sunulan özellikleriyle amiral gemisi katili ünvanına sahip OnePlus firması, geçtiğimiz aylarda OnePlus 3 modelini tanıtmıştı. İstenilen beklentinin karşılanmamasının üzerine OnePlus şirketi, OnePlus 4 için çalışmalara başladı. Peki OnePlus 4 hangi özellikler ile gelerek etki yaratmaya çalışacak?

OnePlus 4'ün Beklenen Özellikleri

- Qualcomm'un Snapdragon 830 yonga seti

- 6 GB RAM

- 5.5 inç büyüklüğünde 2K veya 1080P çözünürlüğünde ekran

Şuan sadece gelen sızıntılardan oluşan tahminler olmasına rağmen, OnePlus 4'ün Galaxy S8 ve iPhone 7s'e rakip olması bekleniyor. 2017 yılı akıllı telefon pazarında kasırga oluşumuna şahit olacak gibi. OnePlus firması, One Plus 4 modelinden oldukça ümitli. Tasarım olarak önceki serisi OnePlus 3 ile benzerlik taşıyabilir. OnePlus 4, 2017 yılının Haziran veya Temmuz ayında piyasadaki yerini alması beklenen bir durum.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.