Kodak'tan Android Telefon Müjdesi!

Efsanevi Kodak ikinci Android telefonu için 20 Ekim'i gösterdi.

Kaliteli fotoğraf çekimi denildiğinde akıllara ilk gelen marka Kodak'tan Android telefon hazırlığına girdi. Kodak bu sene ikinci telefon için gün sayıyor.

20 Ekim de kesin olarak tanıtılması beklenen telefona ait ne yazık ki henüz net bir bilgi yok. Sızdırılmış güçlü bir iddiada yok. Sadece hazırlanmış olan olan görsel ana ekran tuşunun olduğunu görüyoruz. Kodak'ın geçen yıl sunduğu telefonu orta seviye bir modeldi. Ancak bu yıl Kodak amiral gemi telefonu sunacak.

Geçtiğimiz yıl IM5 adındaki telefonu ile fotoğrafçılıkla ilgilenen kullanıcıların gönlünü feth eden Kodak ne yazık ki kamera yönünde rakipleriyle aynı durumda. Kodak gibi bir firmanın en azından kamera yönünden diğerlerine göre daha başarılı olmasını isterdik..

Peki sizce Kodak telefon piyasasında başarılı olabilecek mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.