Lenovo ZUK Edge Çıkış Tarihi ve Özellikleri Sızdırıldı!

Lenovo'nun yeni akıllı telefonu ZUK Edgenin özellikleri ve görüntüleri sızdırıldı...

Lenovo yeni bir telefonu yakında tanıtacağının sinyallerini vermişti. Ancak tanıtım öncesi Çin'li TENAA testinden geçen ZUK Edge her zaman olduğu gibi sızdırıldı. Lenovo'nun bu ay tanıtması beklenen ZUK Edge'nin özellikleri ve tasarımı hakkında bilgiler alındı.

Sızdırılan Lenovo ZUK Edge'nin özellikleri ise 5.5 inç Full HD ekran özelliği ve Snapdragon 821 yonga seti ile destenen telefonun arka kapağında 13 megapiksel ön selfie kamerasının8 megapiksel olması bekleniyor. ZUK Edge'nin 3.000mAh bataryası, 4GB RAM bellek bölmesinin hemen altında 32/64GB dahili depolama alanına yer verilecek. Lenovo ZUK Edge'nin çıkış tarihi net olarak bilinmese bile Kasım ayının son günlerinde satışa sunulması bekleniyor.

Siz Lenovo ZUK Edge'nin tasarımını beğendiniz mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.