Lenovo ZUK Edge Kutusu İle Beraber Görüntülendi!

Lenovo'nun amiral gemisi Lenovo ZUK Edge, kutusu ile beraber görüntülendi. Şık tasarımlı Lenovo ZUK Edge'nin özelliklerine ve görsellerine bakmaya ne dersiniz...

Her yeni çıkacak teknolojik cihaz gibi Lenovo ZUK Edge ile ilgili de pekçok sızıntı ve söylenti mevcuttu. Daha öncesinde Çin'li TENAA tarafından onaylanan telefonun, AnTuTu testi aracılığıyla özellikleri de ortaya çıkmıştı. Böylelikle yakın zamanda geleceğinin sinyallerini veren ZUK Edge, Lenovo yöneticisi ZUK Edge’in kutusu ile birlikte resmini Weibo üzerinden paylaştı. Telefonun önümüzdeki hafta tanıtılacağı iddia ediliyor. Peki Lenovo ZUK Edge hangi özelliklere sahip olacak?

İşte Lenovo ZUK Edge'nin Özellikleri

- Snapdragon 821 işlemci

- Full HD ekran

- 64 GB ve 128 GB dahil depolama alanı

- 6 GB RAM

- 13 MP arka kamera

- 8 MP ön kamera

- Android 7.0 Nougat işletim sistemi

Kutusu İle Beraber Görüntülenen Lenovo ZUK Edge'nin Görsellerini İnnceleyebilirsiniz...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.