LG G6 Cephesinden İlk Bilgiler Gelmeye Başladı!

LG G6'dan yeni bilgiler gelmeye başladı. Peki LG G6, G5 ışığında mı gelecek?


LG'nin şimdiki amiral gemisi olan G5 oldukça dikkatleri üzerine çekmeyi başarmıştı. Yapı olarak birçok kullanıcının ilgisini çekse de bazı kullanıcılar ek hoparlör ve kamera aparatının boşa masraf olduğunu düşünmüştü. Aynı zamanda sonraki modellerde bu özelliklerin uyumluluk gösterip göstermeyeceği konusunda endişe duyuldu.

LG'nin ana vatanı olan Güney Kore'den gelen bilgiler ışığında LG G6'nın G5'deki modüler yapısıyla benzerlik göstermeyeceği belirtildi. Böylelikle LG G5'de yer alan ek aparatların G6'da olmayacağı apaçık ifade edildi. Bu yenilik içerisindedeki üretimler firma adına ciddi masraflar doğuruyor. Büyük bir getirisi olmayan üretimlerin satışlarıda pek parlak olmadı.

G5 satışlarından memnun olmayan LG, yekpare bir kasa ile G6'yı sunmayı hedefliyor. Her serisinde farklılık ortaya koyduğu görülen LG, G6'da radikal değişiklik gösterirse büyük bir sürpriz olmayacaktır. LG G6'nın önümüzdeki ilkbahar döneminde görücüye çıkarması bekleniyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.