LG'nin Amiral Gemisi G6'nın Bir Özelliği Daha Belli Oldu!

Teknoloji devi LG'nin YouTube'da yayınlamış olduğu vide, yeni amiral gemisi ile ilgili söylenen iddiaları doğruluyor...

2017 yılında başarısını konuşturmak isteyen LG, önümüzdeki ay resmi olarak yeni gözbebeği akıllı telefon modelini tanıtacak. Firma, tanıtımı öncesinde ortaya çıkan söylentilerin bazıları doğrulamıştı, fakat tüm özellikler ne yazık ki bilinmiyor. Son gelen bilgi ise G6'nın 1440 x 2880 piksel ile benzersiz bir 5,7 inç Quad HD + ekrana sahip olacağı.

Oldukça merak konusu olmaya başlayan telefonun firma tarafından YouTube'a yüklenen videosunda yeni özellikler kendini gösteriyor. Videoya göre, LG G6 toza ve suya dayanıklı olacak. Aşağıda izleyeceğiniz videoda kullanıcılara "İdeal akıllı telefon için dilek listeniz nedir" sorusu soruldu ve pekçok kişi dileğini söyledi. Bu soruyu yanıtlayan insanlar, büyük bir ekran, kompakt gövde, su geçirmezlik, hepsini tek seferde yakalamak için bir kamera ve genel olarak daha güvenilir bir ürün istiyor.

Bu özelliklerden çoğunun yeni amiral gemide yer alacağı söyleniyor. Ancak yine de net birşey söylemek doğru değil. "Şubat 2017'de gelişi için hazırlanmayı bekle" diyen LG, ideal akıllı telefon için dileklerin hayata geçeceğini söylüyor. Bu da, LG G6'yı MWC 2017'de (27 Şubat - 2 Mart) mutlaka göreceğimiz anlamına geliyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.