Marshmallow Güncellemesi Galaxy Tab S'e Ve Android A7'ye Geldi!

Samsung, Android 6.0.1 güncellemesini çeşitli cihazlara yüklemeye başladı.

Düzenli olarak güncelleme yapan Samsung yavaşlayan cihazlarını 6.0 ile buluşturuyor. Hızlandırılmasını istediği cihazlara tabletlerini de katan Samsung, Galaxy Tab S 10.5 (Wi-Fi) modelini yeni güncelleme ile tanıştırıyor. Şu anda sadece Hollanda için geçerli. Sizlerde Hollanda'da yaşayıp Galaxy Tab S 10.5 tablet sahibi iseniz Android 4.4'ten Android 6.0.1'e terfi edecek.

Daha öncesinde Almanya, Galaxy Tab S 10.5 (LTE) için Marshmallow güncellemesi almıştı. Güncellemenin geçtiğimiz günlerde Avrupa'nın diğer şehirlerine de getirilmesi bekleniyor. Türkiye için biraz daha zaman var gibi görünüyor.

Galaxy A7'ye Gelen İyi Haber
Bir hatırlamada bulunalım. Bilindiği üzere Samsung'un Rusya'da Android Marshmallow'a güncellediği, fakat sebebini bilmediğimiz biçimde Rusya ile kısıtlı tuttuğu Galaxy A7 güncellemesi, sonunda Avrupa'ya açıldı. Tam olarak 1 GB olan boyutundaki güncelleme, XXU2BPH4 sürümüne yükseltildiği iddia ediliyor. Güncelleme, cihazdaki TouchWiz'i Galaxy S7'dekine benzer olarak gelecek.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.