Meizu Pro 7'nin Görüntüsü Sızdırıldı!

Merakla beklenen Meizu Pro 7'nin görüntüleri ortaya çıktı. Sızdırılan telefon Meizu Pro 7 ne zaman geliyor?

Meizu Pro 7 adlı telefon hakkında birçok sısıntı ve söylenti mevcuttu. Kimilerine göre Meizu'nun, Xiaomi'nin neredeyse çerçevesiz ekran olarak kabul edeceğimiz tasarımıyla geleceği yönündeydi. Ancak Meizu Pro 7'nin sızdırılan şematik çizimleri telefonun daha geleneksel bir estetik sunacağını gösteriyor. Telefonun sızdırılan görüntülerine göre bakacak olursak, iddiaların doğru olduğunu söyleyebiliriz.

Sızdırılan görüntüleri ele aldığımızda Meizu Pro 7'nin çift kavisli ekran ile geldiğini görüyoruz. Meizu’nun geleneksel daire şeklindeki anasayfa düğmesi telefonun hemen altında bulunuyor. Daha önce telefonun parmak izi tarayıcısının ekrana gömülü olacağı söylenmişti fakat görsellerde öyle birşeyden söz edilmediği aşikar. Meizu Pro 7’nin teknik özellikleri ile bilinenler arasında 12 megapiksel arka kamera, 8 megapiksel ön kamera, USB Type-C portu ve 3.5mm’lik jack girişi gibi bilgiler yer alıyor.

Firma yetkilileri Meizu Pro 7’nin gelecek yıla kadar tanıtılmayacağını söyledi ve muhtemelen önümüzdeki aylarda bu telefonun tanıtımını görmeyeceğiz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.