Merakla Beklenen Huawei Mate 9 Ne Zaman Satışa Sunulacak?

Tanıtımının yapılmasına az bir süre kalan Huawei Mate 9'un satış afişleri ortaya çıktı. İşte tüm bilgiler haberimizde...

Huawei'nin yeni akıllı telefonu Mate 9 ile ilgiki birçok haberi sizlerle paylaşmıştık. Ancak satış tarihi ile ilgili herhangi bir bilgi olmadığından yalnızca telefonun sızdırılan görüntülerini ve özelliklerini aktarabilmiştik. Sızdırılan bilgi ve özelliklerden dolayı Mate 9'un nasıl bir tarasıma sahip olacağı konusunda bilgi edinmemiz sağlanmıştı. Huawei Mate 9'un sabırsızlıkla beklenen yeni akıllı telefonu Mate 9, bugün tanıtılacak.

Lansman çncesi asılan afişlerde, cihazın 4 Kasım yani yarın piyasadaki yerini alması bekleniyor. Peki yarın satışa sunulacak Mate 9!un özelliklerine göz atmaya ne dersiniz..

Huawei Mate 9'un Tüm Özellikleri

- 1080 x 1920 çözünürlüğe sahip 5.9 inç ekran

- Kirin 960 yongaseti

- 4 GB / 6 GB RAM

- 256 GB dahili depolama birimi

- Çift kamera kurulumu (20MP + 12MP) f/2.0 açıklığında diyafram

- Android 7.0 Nougat işletim sistemi

- Huawei Emotion UI 5

Huawei Mate 9'un Fiyatı Ne Kadar?

- 4 GB RAM ve 128 GB dahili depolama ile gelecek Mate 9 versiyonu 585 $ etikete sahip olması bekleniyor.

- 6 GB RAM ve 256 GB dahili bellek ile gelecek en üst Huawei Mate 9, 705 $ olacak.

- 4 GB RAM ve 64 GB dahili depolama ile gelecek Mate 9'un fiyatı ise 480 - 510 $ olacak.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.