Microsoft'un Selfie Uygulaması Android'e Gelecek!

Microsoft'un selfie kamera uygulaması yakın zamanda iOS'tan sonra Android'e geliyor...

Microsoft 2015 yılının son aylarında iOS platformuna Microsft Selfie isimli bir uygulamasını kullanıcılarına yayınlamıştı. Microsft Selfie kamera uygulaması Microsoft Selfie gelişmiş özellikleri ile Selfie çekimlerinizi keyifli bir hale getiriyor. Microsoft Selfie, cinsiyet, cilt tonu ve aydınlatma öğelerini analiz ederek Selfie'leri otomatik olarak düzelterek kaliteli fotoğraflar elde etmenizi sağlıyor.

Microsoft Selfie uzun bir aradan sonra iOS'tan sonra Android kullanıcılarına sunulacak. Android kullanıcılarına ücretsiz olarak sunulacak olan Selfie Kamera uygulaması Android 4.1 üzeri sistemlerde çalışacak. Sizde Android telefonunuzla kaliteli selfie çekmek isterseniz Microsoft Selfie uygulamasını indirebilirsiniz.

Siz Android telefonunuza Microsoft Selfie uygulamasını indirdiniz mi?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.