Nexus Cihazlara Android 7.1.1 Nougat Güncellemesi Geliyor!

Android 7.1.1 Nougat Nexus cihazlara ne zaman soruları nihayet yanıt buldu. Yeni güncelleme ile ilgili tarih verildi.

Akıllı telefon denildiğinde çeşitliliği ile adından söz ettiren Android'in son sürümü olan Android 7.1.1 Nougat, Nexus cihazlar için yayınlanmaya başladı. Nexus sahiplerini heyecanlandıran son sürüm yakın bir zamanda gelmesi bekleniyor. Bildiğiniz üzere Google'ın Nexus cihazlarından birçoğu Android ile beraber çalışıyor.

Aralık ayının başında ise Nexus cihazlarının geri kalanlarına da Android 7.1 güncelleme gelmeye devam edeceğinin duyurusu yapılmıştı.Bugün Avustralya Vodafone, Nexus 6P modeline 6 Aralık tarihinden itibaren OTA yoluyla son güncellemenin geleceğini duyurdu.

Eğer her şey planlandığı gibi giderse, Huawei Nexus 6P’nin ardından LG Nexus 5X , Pixel C modellerinin yanı sıra Motorola Nexus 6 , HTC Nexus 9 ve Asus Nexus Player Android 7.1 güncellemesini alacak. Android 7.1.1 Geliştirici Önizleme’nin 2. Sürümü bu haftanın başlarında Nexus donanımı için yayınlanmıştı.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.