Nokia 3310 3G Modeli ABD'de Piyasaya Sürüldü!

Nokia, Geçtiğimiz ay Nokia 3310'un 3G modeli ile geleceğini açıklamıştı. Şimdi ise Nokia 3310 3G modeli ABD'de piyasaya sürüldü..

HMD Global'in ikonik telefonunun yeniden başlatılması Nokia 3310, 3G bağlantısı desteği olmaksızın başlatıldığında bir öfke ile karşılandı. Şirket son olarak geçen ay bir 3G modelini açıkladı ve önümüzdeki hafta ABD'de satışa sunulacak.

ABD'deki Best Buy listesinde, Nokia 3310 3G modelinin 29 Ekim'den itibaren sevkiyata başlayacağını doğruladı. Nokia 3310 3G modeli ABD'de 59.99 $ etiket fiyatıyla satışa sunulacak ve şu anda ön siparişler için satışa sunulacak.

3G bağlantısının yanı sıra, yeni Nokia 3310 3G ayrıca simgeleri yeniden düzenlemek ve renk temaları seçmek için yeni özelleştirme seçenekleri ile birlikte geliyor. Şirket, tamamen yeni özelleştirilebilir retro kullanıcı arayüzü olarak pazarlamaktadır.

Şirket, başlangıçta Avustralya'daki yeni Nokia 3310 3G varyantını açıkladı ve artık kullanılabilirliği genişletiyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.