Note 7 GTA'ya Konu Oldu!

Sürekli olarak patlayan Samsung Galaxy Note 7 artık tehlikeli bir silah olarak oyundaki yerini aldı.

Trajikomik!

Tam olarakta bu tanımla girmek istiyoruz konuya. Ne yazık ki Samsung'un gözde telefonu şimdilerde tam anlamıyla espiri konusu oldu. Oyunda tehlikeli bir silah olarak yerini alan Galaxy Note 7 hakkında birçok şey yazıldı ve çizildi. Ancak Samsung'u zora sokan Note 7'nin başarısız olması kriz yöntemiyle çok daha büyük zararlar vermeden telefonlar toplandı ve satışı durduruldu.

Ülkemizde yeni serisiyle değişim yapan aynı zamanda isteğe bağlı olarak para iadesi gibi yollara giden Samsung konuyla ilgili her ne kadar çok çaba gösterse de ne yazık ki imajını bir kere çizdi. Öyle ki artık Galaxy Note 7 bir silah dükkanında yerini aldı.

GTA 5'e eklenen yeni modlarla birlikte oyuna Note 7'de dahil edildi. Yani siz oyunda silah almaya gittiğiniz de alternatif bir patlayıcı olarak Galaxy Note 7'yi de alabiliyorsunuz. Bomba rafından Note 7'yi sipariş ederek oyun içerisinde bomba olarak kullanabiliyorsunuz.

İşte GTA 5'te tehlikeli bir silah olarak kullanılan Galaxy Note 7'nin videosu

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.