Note 7'li GTA V Videoları Siliniyor!

HitmanNiko'nun hazırlamış olduğu Note 7 patlayıcı moduna ait videolar tek tek siliniyor..

Samsung yaşamış olduğu talihsiz durumdan sonra teknoloji dünyasında bir hayli alay konusu oldu. Öyle ki iletişim aracı olmasına rağmen GTA V oyununda bir bomba dükkanında patlayıcı olarak yerini aldı. Görünen o ki Samsung bu durumdan rahatsız. Böyle olmaktan da öyle haklı ki..

İletişim aracını bir patlayıcı olarak gidip almak adeta trajikomedi. Hazırlanan mod kaldırılmadı ancak bu moda ait tüm Youtube içerikleri siliniyor. Note 7'nin bir patlayıcı konusu olduğu GTA oyununda her ne kadar bu içerik siliniyor olsa da tekrar göreceğimizi düşünüyorum. Bu konuda hassas olan Samsung elbette tekrar silecektir. Bu döngü bu şekilde devam edecektir.

Samsung bir insanın ölümüne sebebiyet verdiği Note 7'nin patlayıcı olarak kullanıldığı tüm videoları şuan Youtube içeriğinde silmiş durumda. Sivilleri öldürüp şehre zarar veren Note 7'nin patlayıcı olması Samsung'un hoşuna gitmeyen bir durum..

Samsung'un Note 7'de yaşadığı talihsizliğin böyle sonuçlar doğurması hakkında siz ne düşünüyorsunuz?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.