Öğrencinin Cebinde iPhone 6S Plus Patladı!

iPone 6S Plus, sınıftayken bir öğrencinin arka cebinde patladı.

Hergün bir yenisi ile karşılaştığımız cihazların patlama haberlerine bir yenisi daha eklendi. Geçen defa iPhone 7'nin patlama haberini duyurmuştuk. Bu defa ise iPhone 6S Plus patladı.
Gündemi son zamlarda meşgul eden iPhone modellerine neler oluyor? İngiltere'de yaşanan bu talihsiz olayda, bir öğrencinin cebinde patlaması ile konuşuluyor. Rowan kolejinde öğrenim gören .darin Hlavaty'in arka cebinde patladığı iddia ediliyor.

Tam o esnada pantolonun arka cebinin yandığı ve gencin açıklamasında yer alan "Bacağımda deli bir sıcaklı hissettim" diye açıklama da bulundu. Sınıf arkadaşının bir başka açıklaması ise patlamanın öneclikle bir tıslama sesi ile geldiğini daha sonra dumanları fark ettiklerini ifade etti. Okul güvenliğini çağırıp rapor tutturulan bu patlama olayının sebebi henüz tam olarak bilinmiyor.

Peki Sizce iPhone Modelleri Neden Patlıyor?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.