Overwatch Bu Hafta Sonu Ücretsiz Sunulacak!

Oyun severler için düzenlenen ücretsiz oyunlara bir yenisi daha eklendi. Blizzard'ın çok beğenilen oyunu Overwatch bu hafta sonu ücretsiz sunulacak.

Blizzard, geçtiğimiz hafta Overwatch'u ücretsiz olarak oyuncularla buluşturmuştu. Ücretsiz olarak sunulduğundan haberdar olmayan kullanıcılar için sevindirici haber bugün geldi. Overwatch'u ücretsiz deneme fırsatını sakın kaçırmayın.

Blizzard'ın açıklamasına göre; 18 Kasım Cuma - 21 Kasım Pazartesi günleri arasında Overwatch; PC, PS4 ve Xbox One'da tamamen ücretsiz olarak oynanabilecek. Ücretsiz Overwatch denemesinde herhangi bir içerik kısıtlaması bulunmayacak. Yani tüm kahramanlar, haritalar ve dört oyun modu herkes için mevcut olacak, hatta özel oyunlara da erişilebilecek.

Oyunu oynadıktan sonra satın almak istediğiniz takdirde, aynı hesabı kullanmanız koşuluyla tüm ilerlemelerinizi satın aldığınız Overwatch'a aktarabileceksiniz. Fakat PS4 ve Xbox One oyuncularının burada dikkat etmesi gereken bir yer var. İlerlemenizi aktarmayı düşünüyorsanız; oyunun seçenekler menüsünden Battle.net hesabınızı PSN / XBL hesabınıza bağlamanız gerekiyor. Steam sürümünde herhangi bir koşul gerekmezken; Overwatch'u PS4 ve Xbox One'da oynamak için PlayStation Plus veya Xbox Live Gold üyeliğinizin olması gerekiyor.

Overwatch'un indirme boyutu yaklaşık olarak 12 GB olacak. Mutlaka demelisiniz...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.