Patlayan Note 7 iPhone Kılıfı Oldu!

Patlama olayları ile gündeme bomba gibi düşen Samsung Galaxy Note 7 ile iPhone kılıfı üretiliyor...

Samsung'un Galaxy Note 7 ile dillere düştüğü telefonunun satışlarını durdurdu. Uzun zamandır alay konusu olan Galaxy Note 7 GTA V oyununda bile el bombası olarak kullanıldı. Telefonun üretimine son veridiği halde geride bıraktığı kötü izleri silmiş değil. Ancak bu rakiplerinin en başta Apple'ın işine geldi. Apple bu durumu fırsat bilerek Galaxy Note 7'lerden iPhone kılıfı üretmeye başladı.

Dünya'ın ünlü YouTube kanalı EverythingApplePro patlayan Galaxy Note 7 görselinden iPhone kılıfını üretti. Uniqfind sitesinden satışa sunulan patlayan Galaxy Note 7 görünümlü kılıflar, iPhone 5, iPhone 5s, iPhone SE, iPhone 5C, iPhone 6, iPhone 6 Plus, iPhone 6s, iPhone 6s Plus, iPhone 7 ve iPhone 7 Plus ile uyumlu. Dilediğiniz modeli seçerek patlayan Galaxy Note 7'nin patlamış görünümlü kılıflardan sipariş edebilirsiniz.

Siz patlayan Galaxy Note 7 kılıfı aldınız mı?

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.