Periscope Higlight Geldi!

Periscope Higlight adı verilen yeni özellik ile birlikte Periscope adı verilen canlı yayın uygulamasında yeni bir özellik daha kullanıcılara sunuldu.

Canlı yayın uygulamaları arasında en çok tercih edilen ve popüler hale gelen Periscope, günden güne sistemi geliştirerek daha iyi bir deneyimin elde edilmesini sağlıyor. Son olarak yapılan açıklamalarda sisteme yeni bir özelliğin daha dahil edildiği belirtilirken yeni özellik Periscope Higlight adı ile tanıtıldı.

Periscope Higlight Nedir?

Bu özelliğin canlı yayın uygulamasındaki en önemli anların ön plana çıkartılması sağladığı belirtilirken üstelik bu en önemli anlar pek çok farklı platformda da kullanılabilir durumda. Bu bakımdan tweet içine dahi entegre edilebilen Periscope Higlight özelliği sayesinde canlı yayınlarını tanıtımları ve canlı yayın ile ilgili yapılan paylaşımlar çok daha ilgi çekici olacak.

Canlı yayınlar sırasında kullanıcıların farklı seçeneklere sahip olabilmesi ve aynı zamanda kişilerin tanıtımı yapabilmesi adına pek çok farklı özellik kullanıcılara sunulurken yaşanan son gelişmeler ile birlikte sosyal medya çok daha kapsamlı bir hale geldi. Konu ile ilgili yapılan tüm açıklamalarda gelişmelerin devam edeceği ve kullanıcıların çok daha iyi bir platforma sahip olacağı açıklanırken yapılan tüm bu özellikler kullanıcılar tarafından da ilgi gördü. Kullanıcı sayısı günden güne artan canlı yayın uygulaması bu özellikler ile birlikte yükselişini sürdürmeye devam ediyor.