PlayStation 4 Pro Dünya Genelinde Ve Ülkemizde Satışa ÇIktı!

Heyecanla beklenen PlayStation'un yepyeni konsolu bugün 1699 TL'en satışa sunuldu.

Dünya genelinde oldukça beğenilen ve serinin devamının gelmesini bekleyen kullanıcılara müjde niteliğinde Sony'in efsane konsolu PlayStation 4 Pro piyasaya sürüldü. 2013 yılında Şubat ayında PlayStation 4 satışa sunulmuş ve ülke genelinde büyük ilgi gördü.

Geçtiğimiz hafta "Slim" adı altında gelen versiyon ile iyileştirilmiş PlayStation'un yeni kozu PlayStation 4 Pro olacak gibi. Eskisine oranla daha iyi grafik ve işlemci değerine sahip aynı zamanda fps değerleri sunacak olan PlayStation 4 Pro, bugün itibariyle Türkiye’de de satışa çıktı.

Sony Center’lar başta olmak üzere teknoloji mağazaları ve siteleri üzerinden 1699TL’lik satış fiyatıyla sahip olunabilen PS4 Pro’nun yanı sıra 2017’nin ilk aylarında PlayStation VR da ülkemize giriş yapacak.

Bakalım PS4 Pro’nun satışları ne kadar tatmin edici olacak ve PS4’ten PS4 Pro’ya geçiş çok olacak mı, hep beraber göreceğiz.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.