PlayStation VR Türkiye'de Satışa Sunuldu!

Sony üretimi olan PlayStation VR gözlüğü, PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için Türkiye'de n11.com'da satışa sunulacak.

Popüler oyunları abı yaşayarak sanal gerçeklik eşliğinde sunulan PlayStation VR gözlükleri, e-ticaret platformu n11.com'da satışa sunuluyor. PlayStation 4 ve PlayStation 4 Pro için özelleştirilen sanal gerçeklik gözlüğü tüm gücünü PlayStation 4'ten alıyor. Oyun oynarken daha fazla o hissi yaşamamıza olanak sağlayan bu cihaz, üst düzey eğlence deneyimi vadediyor.

Kullanımı oldukça rahat olan ve tasarım olarakta kullanıcıların şaşırtmayan Sony, PlayStation VR ile şık bir o kadarda kaliteli bir üretim sunuyor. Oval ve modern hatların tercih edildiği gözlük, 1920x1080 çözünürlüğüyle dikkat çekiyor.

120 Hz yenileme hızı ile 100 derecelik bir görüş açısıyla oyun deneyimine boyut atlatan gözlük, gerçek 3D ses teknoloji sayesinde ise oyunlardaki gerçekçilik hissini üst düzeye taşıyarak ismini zirvelere taşımayı hedefliyor. Böylelikle oyunun keyfini en hat safhalarda yaşamanızı sağlıyor.

PlayStation VR, 2.400 TL'den başlayan etiket fiyatıyla n11.com'da bulabilirsiniz...

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.