Pokemon Go'ya 100 Yeni Pokemon Takviyesi!

Son dönemin en gözde oyunları arasında yer alan Pokemon Go'ya 100 yeni pokemon ekleniyor.

Çok kısa bir süre içerisinde milyon kullnıcıya ulaşan ve bağımlılık yaptığı konuşulan Pokemon Go, eski popülerliğine mi kavuşuyor soruları akıllarda dolaşmaya başladı. Birçok ünlünün dahi kişisel Twitter ve Facebook hesaplarında oyunun fotoğraflarını paylaşmasınınn da etkisiylekısa bir süre içerisinde rekor gelir eklde edildi.

Pokemon Go, oynandığı zaman içerisine hipnoz etkisi yaratarak kullanıcıyı kendi bünyesine çeker. Öyle ki bazen bu durum kötü sonuçla sonuçlanabiliyor. Geçtiğimiz haftalarda küçük bir çocuk oyuna kendisini kaptırarak arabanın altında kalıp can vermişti.

Resmi olarak yayımlanan haberde Pokemon Go'ya 100 yeni Pokemon deteği gelerek Pokemon ailesi genişletilecek. Güncellemenin ne zaman geleceği hakkında henüz bir bilgi bulunmuyor. Ancak yeni pokemonlar, Pokemon Go'ya yeniden hayat verebilir.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.