Pokemon Sun Ve Moon Hayranlarını Şaşırtacak Gizemli Yaşlı Adam!

Pokemon Sun ve Moon oyununda farkedilen yaşlı adam, oyuncular tarafından keşfedilerek merak konusu oldu.

Son zamanlarda Güneş ve Ay (Pokemon Sun ve Moon) demosunu oynayan oyuncular, birçok objenin nedenini sorgulama görevine soyulmuştu. Son olarakta oyun içerisindeki yaşlı adama dikkat çeken oyuncular, gizemli adamın oyun esnasında neden karşılarına çıktığını düşünerek bir video çekimi gerçekleştirdi.

YouTuber GoodguyGastly, karşısına çıkan adamı videoya alarak, inceleme yaptı. Yaşlı adamın yalnızca tek bir cümle kurduğunu belirtti.Sizlerede farklı gelmedi mi? Dünden bugüne kimse Pokemon Sun ve Moon'un gizemini deşifre edememiş. Fakat küçük bir ihtimal bile olsa "Game Freak" üzerinden oyuncuların tollenmiş olabileceği de söylenmekte. Son olarak yaşlı adamın gerçek olmadığı ve bunların Paskalya kutlamaları için (sürpriz yumurta) niteliğinde yapıldığı düşünülüyor.

zeynep-cercel
Zeynep ÇERÇEL
Tüm yazıları
Bilgisayar Programcılığı bölümünü bitiren teknoloji sever, Samsung ve Apple davalarının meraklısı.. Sıkı bir fotoğraf düzenleme uygulaması kullanıcısı olup güncel teknolojik gelişmeleri yakından takip eder. Zeynep, tecrübelerini ve birikimlerini geniş bir kitleye duyurmak istiyor. Bu nedenle Teknoport ailesini tercih etti. Burada sitenin yöneticiliğini yapmaya devam ediyor.